Chwytamy promienie słońca dla Klaudii – piknik charytatywny

2 czerwca w Smoszewie odbył się Piknik Charytatywny nad brzegiem pięknej Wisły. W tej scenerii zagrali dla wspanialej Klaudii prawie na jej podwórku. Ta dziewczynka choruje od 3 miesiąca życia. Od tej pory lekarze diagnozują kolejne schorzenia o których informują rodzinę, poważne problemy z układem moczowym, dziecięce porażenie mózgowe, padaczka, to tylko część tego z czym musi walczyć mała dziewczynka. Mimo tego wszystkiego Klaudia ma najpiękniejszy uśmiech na świecie i twarz Aniołka. Niestety potrzeba ciągłej rehabilitacji i opieki medycznej, to ogromne koszty. Dlatego gramy dla niej i zapraszamy Was na ten piknik. Będziecie mogli pomóc wspanialej dziewczynce i jednocześnie doskonale się bawić spędzając czas w niesamowitej atmosferze.